Ubytovanie

Drevenica pozostáva z 2 apartmánov. Každý apartmán má rozlohu 60 m², je dvojpodlažný, pozostáva z 2 oddelených spální, kúpelne s vlastným sociálnym zariadením a z obývacej miestnosti s plne vybaveným kuchynským kútom. Z obidvoch apartmánov je možný vstup do samostatnej detskej izby plnej hračiek (detského kútika). Je možné využívať oba apartmány spoločne, ale aj nezávisle od seba.

Ubytovanie v štýlových a nadštandardných apartmánoch Vám spríjemní aj teplo liatinovej piecky, ktorá sa nachádza v jeho prízemí. Vyvolá vo Vás nezabudnuteľnú atmosféru "chalúpky" a zabezpečí romantické prežitie Vašich večerov.

Počet lôžok

Maximálna kapacita celej drevenice je 10 osôb vrátane detí do 3 rokov.
Apartmán č. 1 má 5 lôžok (1x2 lôžková izba s manželskou posteľou a 1x3 lôžková izba s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom).
Apartmán č. 2 má 5 lôžok (1x2 lôžková izba s manželskou posteľou a 1x3 lôžková izba s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom).

Vybavenie v cene

posteľná bielizeň, uteráky a osušky, mydlo, vatové tyčinky, toaletný papier, fén, LCD-TV s DVD, SAT, spoločenské hry, samostatná detská izba plná hračiek (detský kútik), detská kolíska z masívu pre deti do 6 mesiacov a detská stolička (na vyžiadanie), detská postieľka, kompletne vybavená kuchyňa s jednálenským stolom (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, dvojplatnička, chladnička s mraziacim priestorom, kuchynský riad, kuchynské utierky, saponát na riad), záhradný nábytok, gril, malé detské ihrisko.

Viac fotiek

Stravovanie

vlastné, s možnosťou prípravy vlastnej stravy
v kuchynke apartmánu.

Doprava

vlastná (parkovanie priamo pri objekte), vlaková - železničná stanica 4 km, autobusová - zastávaka 100 m od drevenice.

Parkovanie

bezplatné - priamo pri objekte (4 autá)

Za poplatok

drevená kúpacia kaďa pre 6 osôb v každom ročnom období sa prenajíma na deň a pre celý apartmán.

Obmedzenie

V drevenici je prísne zakázané akékoľvek fajčenie alebo narábanie s otvoreným ohňom (sviečky, vonné tyčinky). Pred drevenicou je vyhradené miesto na fajčenie. Domáce zvieratá žiaľ nie sú povolené. Malé zvieratko v klietke má však výnimku.